מערכת חימום

כשאנו חושבים על מערכות חימום, עולות לנו כמה מערכות חימום עיקריות שאנו לוקחים בחשבון: השימוש הישן בתנורים שונים כמו תנורי גז, קמין, ספירלה וכו'. שימוש בגז לחימום הבית, שימוש בדודי שמש או חשמל לחימום. אבל חלק קטן יותר מאיתנו למעשה יידע לומר "חימום תת רצפתי".
מערכות חימום שונות קיימות על אנרגיה שונה, מערכות חימום על גז "זוללות" אנרגיה רבה ומחייבות אותנו לתנאים הכובלים של חברת הגז אותה בחרנו לספקית.  חימום של תנורים/ רדיאטורים מחייב אותנו לצריכת חשמל רבה עד שאנו מגיעים לטמפרטורה הרצויה ואפילו נוצר מצב שבו החום מתרכז במקום אחד בחדר ולא בסביבה כולה.

אם אנו מחפשים מערכות חימום המבוססות על צריכה נמוכה של אנרגיה, יעילות, עבודה שקטה וזמינות מרבית: אנו יכולים לחשוב על חימום תת רצפתי.  המערכת מבוססת על שימוש בגופי חימום וצינורות מים חמים העוברים מתחת לרצפת הבית (איזה רצפות? כמעט כל הסוגים: מאבן שיש וקרמיקה ועד פרקטים).  השימוש במערכות חימום כמו חימום תת רצפתי על סוגיו השונים מסייע לנו להגיע לטמפרטורה הרצויה גם כשמאוד קר בחוץ ומשמר את האנרגיה באופן יעיל על ידי כך שהטמפרטורה נשמרת לאחר שהגיעה למידת החום הרצויה שביקשנו.

המערכת נמצאת מתחת לרצפה ולכן נחשבת למערכת שקטה במיוחד שלא תופסת שום מקום מחלל החדר, מלבד תרמוסטט ששולט על החום הרצוי ונמצא בכל חדר בבית.
יתרון גדול של חימום תת רצפתי מהווה עבורנו יכולת לחלק את החום בדרך יעילה ודינמית במיוחד: החום מתפזר באופן שווה על רצפת החדר וכשאנו שוכבים וזקוקים ליותר חום מזמן שבו אנו הולכים ומסתובבים, החום מגיע אלינו יותר על ידי כך שאנו משתמשים ביותר שטח מהרצפה החמה.   לסיכום: יש מערכות חימום שונות ורבות, כל אחת פועלת על אנרגיה שונה ובעלת עלות שונה, רצוי שתבחרו את המערכת שהכי תתאים לכם. וכשיש אופציה כמו חימום תת רצפתי שעונה על קריטריונים שחשובים לרובנו כמו: עבודה שקטה, זמינות, אנרגיה חסכונית ולא יקרה, זה בזבוז לא להשתמש ביתרון כזה גדול.
 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus2

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי