מידע

יתרונות המערכת והמלצות

מערכת חימום תת רצפתית חשמלית היא מערכת מודרנית ויעילה, המספקת פתרון חימום איכותי בהתאם לתקני הבנייה הגבוהים המקובלים כיום בעולם.

עקרון החימום פשוט: גופי החימום החשמליים של המערכת מותקנים מתחת לרצפה ומחממים אותה. הרצפה מחממת את האוויר שצף ועולה למעלה (אוויר חם קל מאוויר קר) ומחמם את חלל החדר באופן נעים ושווה.

מערכת זו רבת יתרונות

קרא עוד...
 

תהליך ההתקנה

D2H0299 D2H0292 D2H0295
שלב א': פריסת בידוד פוליאוריתן בעובי 20 מ"מ
taalih_atkana_shlav_b D2H0332 D2H0216
שלב ב': פריסת גופי חימום מעל החול
taalih_atkana_shlav_g
D2H0238 D2H0264
שלב ג': הנחת הריצוף


ליצירת קשר התקשרו 1-700-700-979 או צרו קשר באתר
 

חימום תת רצפתי חשמלי

אם רצונכם לחמם את הבית בימי החורף הקרים ואופציות מיושנות כמו תנורי חימום או חימום בגז, אינן עבורכם מסיבות ברורות של עלויות גבוהות בשימוש או רצון בעבודה שקטה וזמינה. ככל הנראה חשבתם כבר על חימום תת רצפתי, אבל מכיוון שיש סוגים שונים להפעלת מערכת שכזו, ניתן לראות כיצד חימום תת רצפתי חשמלי הוא למעשה בעל יתרונות רבים על חימום תת רצפתי באמצעות צינורות מים:  ההתקנה הפשוטה הכוללת הנחה של גופי חימום מעל שכבת בידוד באזור המחומם נחשבת להתקנה פשוטה יותר וכמעט ולא דורשת שום אחזקה או טיפולים.
אחידות פיזור החום הינה גבוהה יותר מחימום תת רצפתי על ידי מים, וזאת על ידי כך שגופי החימום מונחים כיריעה גדולה זה לצד זה.
קרא עוד...
 

חימום רצפתי

שאלה פשוטה בפיזיקה: אויר חם עולה או יורד? תחשבו על כדור פורח, האויר החם שבו גורם לו לעלות למעלה. עכשיו תחשבו על החום בבית שלכם עצמכם בימי החורף. אנו משתמשים בתנורים שונים, בחימום בגז ובאמצעי חימום שונים ומשונים לשמור על טמפרטורה רצויה בביתנו, אך מי אמר שאנו עושים זאת נכון?
חימום על ידי תנור או מכשירי חשמל גורם מפיץ חום בסביבתו בלבד ולוקח לו זמן רב לחמם את חלל החדר בעצמו, מלבד העובדה שהוא מייבש את האויר.
קרא עוד...
 

חימום לבית

אתם מחפשים חימום לבית ולא יודעים באיזה אפשרויות לבחור?
נכון שקיימות בשוק המוני אפשרויות רבות ומגוונות: בטח כבר חשבתם על הסקה מרכזית, תנורי חימום בכל חדר, חימום על ידי גז ומיני אמצעי חימום שונים ומשונים.
אבל על חימום תת רצפתי חשבתם כבר?
קרא עוד...
 

חימום תת רצפתי בימינו

משחר ההיסטוריה ניתן לראות כיצד עמים שונים בתקופות שונות ניסו להתמודד עם הקור החורפי וליצור אמצעי חימום שונים ומשונים. ניתן לראות כבר בתקופת האימפריה הרומית שרידים ראשוניים של מערכות חימום תת ריצפתי המבוססות על אריחים המעבירים חום, הבנויים מתחת לרצפת הבית. טכנולוגיה פרימיטיבית זו של חימום תת ריצפתי זכתה לשכלולים רבים במהלך ההיסטוריה וכך ניתן לראות כיצד מהנדסים מוסלמים הוסיפו לשיטה זו טכניקה של הנחת צינורות המעבירים חימום דרך רצפת הבית.  חימום תת ריצפתי במובנים שאנו מכירים היום דומה יותר לטכנולוגיה שהחלה עוד לפני כאלפיים שנה בקוריאה, שם השתמשו בתנור אשר הוצמד לפתחי אוורור מתחת לרצפת הבית וכך הועבר החום בין חדרי הבית.
קרא עוד...
 

חימום ביתי

משפחות שונות, גדולות וקטנות, בעלות ילדים קטנים או גדולים , כולן רוצות לעבור את ימי החורף הקרים באמצעות חימום הולם. אנשים רבים פונים לאמצעי חימום מיושנים כמו תנורים או רדיאטורים ולחילופין גם לחימום באמצעות גז. אבל צרכנים נבונים פונים לחימום תת רצפתי.
חימום תת רצפתי מבוסס על הנחה קדומה לפיה אויר חם בכוחו לעלות למעלה.
חימום ביתי במקרה שכזה מתחלק היטב ברחבי הבית ומתפזר באויר ללא תחושת היובש שמרגישים כתוצאה משימוש בתנורים שונים.
קרא עוד...
 

מערכת חימום

כשאנו חושבים על מערכות חימום, עולות לנו כמה מערכות חימום עיקריות שאנו לוקחים בחשבון: השימוש הישן בתנורים שונים כמו תנורי גז, קמין, ספירלה וכו'. שימוש בגז לחימום הבית, שימוש בדודי שמש או חשמל לחימום. אבל חלק קטן יותר מאיתנו למעשה יידע לומר "חימום תת רצפתי".
מערכות חימום שונות קיימות על אנרגיה שונה, מערכות חימום על גז "זוללות" אנרגיה רבה ומחייבות אותנו לתנאים הכובלים של חברת הגז אותה בחרנו לספקית.  חימום של תנורים/ רדיאטורים מחייב אותנו לצריכת חשמל רבה עד שאנו מגיעים לטמפרטורה הרצויה ואפילו נוצר מצב שבו החום מתרכז במקום אחד בחדר ולא בסביבה כולה.
קרא עוד...
 

חימום בגז

האפשרויות העיקריות לחימום הבית כוללות בתוכן: חימום באמצעות תנורי חשמל,  מזגנים, רדיאטורים, חימום תת רצפתי וחימום בגז.  חימום בגז מהווה אופציה שנשמעת על פני השטח כיעילה מאוד: ניתן לקבל על ידי גז מרכזי גם חימום מים, גז בישול וגם חימום הבית בחבילה אחת. אך דבר שלא נלקח בחשבון הוא השיקול הכספי!
חימום בגז מרכזי נחשב לחימום יקר במיוחד וכולל עלויות רבות:
תשלומים דו-חודשיים רבים המהווים מכשול וחסרון ליתרון של חבילה אחת כוללת לחימום ביתי: מחירים של כ-500 ₪ לחודשיים עבור חימום בגז לבישול בלבד, אם מוסיפים לכך חימום המים על ידי גז, המחירים יכולים לקפוץ גם לסכומים של כ-1500 ₪ בחודשיים.
קרא עוד...
 

מערכת חימום תת רצפתי

כשאנו מדברים על התקנה של מערכת חימום תת רצפתי, אנו מדברים על התקנה של גוף חימום מתחת לרצפת הבית.
התקנת המערכת הינה מבוססת על צינורות מים חמים או גופי חימום חשמליים הממוקמים סמוך לרצפת החדר וההסבר הבסיסי ביותר להנחה זו היא העובדה שאויר חם עולה למעלה.
קרא עוד...
 

תנור חימום

כל כך הרבה אפשרויות קיימות לחימום הבית באמצעות תנור חימום:
תנורי ספירלה, נחושת, קוורץ, אינפרא אדום, הלוגן ואפילו תנור קמין. כל כך הרבה סוגים שמטרת כולם היא לייצר אקלים מקומי יעיל לחימום הבית בחורף. אנו מכירים דרכים לחימום הבית באמצעות תנור חימום שנים רבות, והטכנולוגיה אף הצליחה לשכלל ולהוסיף תוספות טכנולוגיות רבות ליכולות של מכשירים אלו. מה לא עשו להם? הקטינו אותם, הפכו אותם לבטוחים יותר, אבל למרות זאת ישנן עדיין בעיות רבות העולות משימוש במכשירים אלו גם היום: פיזור החום על ידי תנור חימום מתבצע באופן מאוד לא שווה, כלומר תנור חימום שיימצא בחדר יפזר חום בסביבתו שלו ויכולת זו אינה מתאימה לאורח החיים הדינמי שלנו כיום.
קרא עוד...
 

חימום מים

כשאנו חושבים על חימום מים, אנו חושבים על סוגי החימום הרגילים שאנו מכירים: 
דוד השמש הישן והטוב, דוד חשמל ובנוסף גם חימום מים על ידי גז. 
בלילות החורף הקרים והבקרים הקפואים שמכריחים אותנו לצאת משמיכת הפוך, חימום מים יכול להיות אמצעי חשוב, אך מה עם חימום שאר הבית?
ישנם אמצעי חימום שונים ומשונים, גדולים וקטנים שמטרת כולם היא לפזר חום בסביבת הבית: תנורי חימום, רדיאטורים או מפזרי חום בגדלים שונים.
קרא עוד...
 


ליצירת קשר ומידע נוסף

callus2

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי