חימום תת רצפתי

מערכת חימום תת רצפתי מבוססת על התקנת גופי חימום בטיחותיים מתחת לרצפת הבית,
המהווים מקור חום ואנרגיה לבית כולו. המערכת אינה תופסת מקום בחלל הבית ונחשבת לשקטה מאוד וחסכונית באנרגיה.
למערכת שכזו יש יתרונות ברורים על אמצעי חימום נוספים הקיימים כיום בשוק. 
להסברים נוספים תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר זה:
  • למערכת של חימום תת רצפתי יש יתרון ברור על סוגי החימום השונים הקיימים, כמו היתרון הפיזי. למערכת שכזו אין צורך בניצול מקום של חלל הבית מלבד תרמוסטט קטן אשר מורכב על קירות החדרים.
  • יתרון נוסף של המערכת הוא בנושא ניצול האנרגיה: תנורי חימום ורדיאטורים שונים, אינם יעילים מבחינת צריכת האנרגיה שלהם מכיוון שהם מפזרים חום באופן לא שווה בסביבת הבית. רוב החום מתרכז בטווח הקרוב למכשיר עצמו.   חימום תת רצפתי נחשב ליעיל מבחינת אנרגיה מפני שלאחר שהטמפרטורה בחדר עולה, החום נשמר על ידי ויסות עצמי של המערכת.
  • יתרון נוסף וחשוב של חימום תת רצפתי מתקשר לסיבות בסיסיות שטמונות בנו כבני אדם:  אנו זקוקים לכמות חום שונה בפעילויות שונות: שכיבה, ישיבה, עמידה והליכה. לאור העובדה כי החום עולה למעלה, אדם השוכב על מיטה בחוסר פעילות זקוק ליותר חום מאדם הולך. במערכת שכזו אדם השוכב, מרגיש את החום הרבה יותר על ידי כך שהוא תופס "שטח" רחב על פני הרצפה המחוממת ואף נמצא קרוב יותר למערכת עצמה.
  • מערכת של חימום תת רצפתי מהווה אלטרנטיבה יעילה, שקטה וחסכונית באנרגיה לעומת אמצעי חימום אחרים הקיימים בשוק. ניתן לבחור בין מערכת של חימום תת רצפתי המבוססת על גופים חשמליים או מערכת המבוססת על צינורות מים וכך גם לבחור את סוג האנרגיה אשר נשתמש בו יותר.

  • דבר נוסף אשר חשוב לציין: ההתקנה יכולה להתבצע מתחת לכמעט כל סוגי הרצפות: רצפות שיש, אבן, קרמיקה ואפילו פרקטים ללא כל סכנה.
prisat_kablei_himum
פריסת כבלי חימום

מערכת חימום תת רצפתי הינה מערכת שקטה אשר זוכה לבידוד מיטבי הודות לרצפה הנמצאת בין חלל הבית לבין מערכת החימום. התקנת מערכת חימום תת רצפתי מבוססת על צינורות מים חמים או גופי חימום חשמליים הממוקמים סמוך לרצפת החדר. הבסיס העקרוני לפעולה זו טמון בעובדה שאויר חם עולה למעלה.

ליצירת קשר התקשרו 1-700-700-979 או צרו קשר באתר
 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus2

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי