חימום תת רצפתי חשמלי

אם רצונכם לחמם את הבית בימי החורף הקרים ואופציות מיושנות כמו תנורי חימום או חימום בגז, אינן עבורכם מסיבות ברורות של עלויות גבוהות בשימוש או רצון בעבודה שקטה וזמינה. ככל הנראה חשבתם כבר על חימום תת רצפתי, אבל מכיוון שיש סוגים שונים להפעלת מערכת שכזו, ניתן לראות כיצד חימום תת רצפתי חשמלי הוא למעשה בעל יתרונות רבים על חימום תת רצפתי באמצעות צינורות מים:  ההתקנה הפשוטה הכוללת הנחה של גופי חימום מעל שכבת בידוד באזור המחומם נחשבת להתקנה פשוטה יותר וכמעט ולא דורשת שום אחזקה או טיפולים.
אחידות פיזור החום הינה גבוהה יותר מחימום תת רצפתי על ידי מים, וזאת על ידי כך שגופי החימום מונחים כיריעה גדולה זה לצד זה.

מערכת המבוססת על חימום תת רצפתי חשמלי, אוצרת בתוכה אפשרות שאין למצוא בחימום תת רצפתי על ידי מים: החלוקה במדינת ישראל לעלויות החשמל לפי שעות מהווה פתח לפתרון חסכוני אפילו יותר:  ניתן לאגור חום בשעות שבהן צריכת החשמל זולה יותר ולהשתמש בו בכל שעות היום. העובדה כי מערכת כזו יכולה לווסת את החום ברחבי הבית ללא עלות נוספת מסייעת למערכת לשמר את האנרגיה ללא בזבוז של אנרגיה רבה.

בין אם אתם מתעניינים בחימום תת רצפתי ולא יודעים להחליט אם להשתמש במערכת המבוססת על חשמל או מים, כדאי שתדעו שאת הבחירה הנכונה כבר עשיתם: חימום תת רצפתי על כל סגנונותיו השונים מהווה בחירה יעילה, זמינה, שקטה וחסכונית הרבה יותר מאפשרויות החימום המיושנות הקיימות בשוק. 

כעת, כל מה שנשאר לכם הוא להחליט איזה מהמערכות מתאימה לכם יותר?  מערכת המבוססת על מים חמים, שבמקרה אינם זקוקים לטמפרטורה גבוהה מדי (כ-30 מעלות צלזיוס) על מנת לחמם את הבית או חימום תת רצפתי חשמלי המבוסס על גופי חימום אחידים המפזרים חום באופן שווה בשווה בכל חלקי הבית ולא צורך אנרגיה רבה מדי בשימושו התדיר, לאחר שמגיעים לטמפרטורה הרצויה.  אם החלטתם ללכת על חימום תת רצפתי חשמלי, תנסו לבחור בטכנולוגיה היעילה והבטוחה ביותר המבוססת על הנחה של גופים דו-גידיים, בעלי הארקה באופן מלא ובטיחותי.
 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus2

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי