חימום לבית

אתם מחפשים חימום לבית ולא יודעים באיזה אפשרויות לבחור?
נכון שקיימות בשוק המוני אפשרויות רבות ומגוונות: בטח כבר חשבתם על הסקה מרכזית, תנורי חימום בכל חדר, חימום על ידי גז ומיני אמצעי חימום שונים ומשונים.
אבל על חימום תת רצפתי חשבתם כבר?

חימום תת רצפתי מהווה פתרון יעיל, חסכוני זמין ושקט במיוחד בחימום לבית.
מערכת של חימום תת רצפתי מונחת מתחת לרצפת הבית ומבודדת על ידי יריעות הגנה מיוחדות כך שלא תדעו שהיא בכלל שם מלבד החום והטמפרטורה הרצויה שתשלטו עליה בימי החורף הקרים. הסימן היחיד של המערכת שתמצאו בחדרי הבית הינו של תרמוסטט קטן שדרכו תשלטו על הטמפרטורה הרצויה בבית.  חימום לבית באמצעי זה מהווה פתרון יעיל וחסכוני מבחינת ניצול אנרגיה נכון: אויר חם עולה למעלה וכך במערכת של חימום תת רצפתי החימום לבית פועל.
האויר החם עולה ומתפזר שווה בשווה בחלל החדר ללא שימוש או צורך בתנורים ורדיאטורים גדולים ומסורבלים ובמיוחד כשחלקם לא בטיחותיים במיוחד לילדים. 

חימום לבית באמצעות חימום תת רצפתי מקנה לכם את האפשרות לבחור בין 2 שיטות יעילות ונוחות: חימום לבית דרך מערכת חשמלית של גופי חימום העוברת מתחת לרצפת הבית לבין חימום לבית  על ידי מים , כלומר צינורות מים חמים המונחים מתחת לרצפת הבית וגם הם נשלטים על ידי התרמוסטט שציינו קודם לכן.

תנורים שונים "מייבשים" את האויר ויוצרים תחושה של יובש בחדרי הבית, ואף יותר מכך מפזרים חום רק בסביבתם הקרובה. חימום לבית על ידי חימום תת רצפתי מהווה חימום יעיל וניצול נכון של החום הביתי ושומר על טמפרטורה יציבה על ידי וסת פנימי של המערכת.
חימום לבית על ידי מערכת זו אינו פתרון חדש, הרומאים בתקופה האימפריה הגדולה כבר גילו את החשיבות של חום המגיע מהרצפה והשתמשו באריחים המעבירים חום.  הטכנולוגיה בימינו השתכללה וכעת ניתן להשתמש אפילו בכבלים דו-גידים בעלי הארקה כפולה המעבירים חום מתחת לרצפה ועד לכל הבית בדרך בטוחה ויעילה במיוחד.
חבל שתשלמו כסף רב על הוצאה ואחזקה שוטפת של חימום בגז לבית, הוצאה יקרה ומיותרת ואף אין צורך שתבזבזו כסף רב על תנורים שפולטים חום באזורים ממוקדים בלבד בבית, כאשר אתם יכולים להסתובב בבית נעים, חמים ללא להיתקל במכשירים גדולים ומסורבלים. 
 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus2

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי