חימום ביתי

משפחות שונות, גדולות וקטנות, בעלות ילדים קטנים או גדולים , כולן רוצות לעבור את ימי החורף הקרים באמצעות חימום הולם. אנשים רבים פונים לאמצעי חימום מיושנים כמו תנורים או רדיאטורים ולחילופין גם לחימום באמצעות גז. אבל צרכנים נבונים פונים לחימום תת רצפתי.
חימום תת רצפתי מבוסס על הנחה קדומה לפיה אויר חם בכוחו לעלות למעלה.
חימום ביתי במקרה שכזה מתחלק היטב ברחבי הבית ומתפזר באויר ללא תחושת היובש שמרגישים כתוצאה משימוש בתנורים שונים.

חימום ביתי אמור להיות זמין, יעיל, זול ושקט: חימום תת רצפתי נחשב לזמין מבחינת השימוש המהיר שלו בתרמוסטט פשוט, יעיל מבחינת שימור האנרגיה שלו לאחר הגעה לטמפרטורה הרצויה ושקט זה ברור –מכיוון שהמערכת נמצאת בכלל מתחת לרצפת הבית.
משפחות עם ילדים מאוד נזהרות ומפחדות להכניס הביתה תנורים גדולים ומסוכנים או מפזרי חום שונים מכיוון שהם מפחדות מבטיחות המכשירים ומגע של ילדים קטנים או גדולים, וכך למעשה נותרת השאלה כיצד מצליחים להגיע לחימום ביתי מיטבי בצורה שכזו?
חימום תת רצפתי פותר את שאלת המכשירים הגדולים והחמים הנמצאים בחדרי הילדים ולמעשה אין צורך בהם יותר מכיוון שהחום פשוט מגיע מן הרצפה ומתפזר שווה בשווה בחדרי הבית.   חימום ביתי המבוסס על מערכת של חימום תת רצפתי יכול להתבסס על מערכת של חימום חשמלית באמצעות הנחה של גופי חשמל מבודדים מתחת לרצפת הבית או על ידי הנחה של צינורות מים חמים המוליכים את החום מתחת לכל הבית.

חימום  תת רצפתי גמיש מבחינת ההתקנה ואין צורך לבחור רצפה שתתאים במיוחד: הוא מתאים גם לרצפות פרקט, רצפות אבן, שיש, קרמיקה.
חימום ביתי יעיל ונוח יכול ורצוי שיגיע מן הרצפה ללא מכשירים שיכערו ויתפסו מקום רב בשטח הבית, וכך למעשה נגיע לחימום המיטבי ללא שימוש באנרגיה מיותרת ונבזבז כסף רב על שימוש בחימום על ידי גז או תנורים הפועלים שעות רבות.
אין כל סכנה בשימוש באמצעי חימום שכזה, ילדים יכולים לשחק, להסתובב וללכת חופשי על רצפת הבית וכל זה למרות שהרצפה היא למעשה אמצעי החימום של הבית בעצמה, כל זאת על ידי הבידוד המרבי שמקנים לה וליריעות ההגנה של גופי החימום מתחת לרצפה.
 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus2

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי