חימום בגז

האפשרויות העיקריות לחימום הבית כוללות בתוכן: חימום באמצעות תנורי חשמל,  מזגנים, רדיאטורים, חימום תת רצפתי וחימום בגז.  חימום בגז מהווה אופציה שנשמעת על פני השטח כיעילה מאוד: ניתן לקבל על ידי גז מרכזי גם חימום מים, גז בישול וגם חימום הבית בחבילה אחת. אך דבר שלא נלקח בחשבון הוא השיקול הכספי!
חימום בגז מרכזי נחשב לחימום יקר במיוחד וכולל עלויות רבות:
תשלומים דו-חודשיים רבים המהווים מכשול וחסרון ליתרון של חבילה אחת כוללת לחימום ביתי: מחירים של כ-500 ₪ לחודשיים עבור חימום בגז לבישול בלבד, אם מוסיפים לכך חימום המים על ידי גז, המחירים יכולים לקפוץ גם לסכומים של כ-1500 ₪ בחודשיים.

קבלה של מים חמים על ידי חימום בגז מותנית אף היא בבעיה לא חסכונית בעליל: משך הזמן שיש צורך להפעיל דוד מסוג זה הוא ארוך מהרגיל ובממוצע לוקח כשעתיים שלמות עד שהוא מתחמם בכדי לספק מים חמים. 
חוסר הגמישות והמחויבות כובלים את צרכני החימום בגז למחויבות של תשלומי אחזקה, ביקורות, פעימות מונה וכל זה עוד לפני שדיברנו על שימוש רציף בחימום בגז לחימום בסיסי של הבית עצמו בלילות החורף הקרים.

הצרכנים "הירוקים" שביניכם, אלו שאכפת להם דבר מה מאיכות הסביבה ומתנגדים לבזבוז של אנרגיה מיותרת ללא תועלת צריכים לדעת כי אמצעי חימום שכזה רק מבזבז אנרגיה רבה ללא שום תועלת או מטרה סבירה.  אז מה אתם כן יכולים לעשות?
פתרון אידיאלי ויעיל שמתאים בעיקר לבתים שבבנייה או בשיפוץ, הינו מערכת חימום תת רצפתי ואז ניתן להניח צינורות מים חמים או גופי חימום בטוחים מתחת לרצפת הבית.
השליטה היא אבסולוטית במקרה כזה על ידי תרמוסטט קטן הנמצא בכל אחד מחדרי הבית וניתן באמצעותו להגיע לטמפרטורה הרצויה ללא בזבוז של אנרגיה. מערכת זו מווסתת את החום בבית ולאחר שמגיעים לחום הרצוי, בניגוד לחימום בגז, הטמפרטורה נשמרת.
מלבד אנרגיה חסכונית ועלויות זולות יותר, יש יתרונות בולטים רבים לחימום תת רצפתי: החימום מתחלק באופן שווה ברצפת הבית והמערכת לא מורגשת מבחינה "פיזית" בחלל הבית, לא תופסת שטח על ידי מכשירים מסורבלים ולא מצריכה בזבוז של אנרגיה. ניתן להתקין את מערכת זו מתחת לכל רצפה כמעט: רצפות אבן, שיש ,קרמיקה ואפילו מתחת לרצפת פרקט ללא חשש ובצורה הבטוחה ביותר.
 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus2

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי